05 marca 2016

Rozmówki z Młódym (6)

Tuptamy przez miasto celem powrotu w bezpieczne pielesze domowe. Młody pyta o esperal. Jak działa, po co to komu itp. Starałam się wytłumaczyć, ale, że sama mam o tym nikłe pojęcie, skończyło się na podsumowaniu: wszywają pijakom, żeby nie pili. Ale chyba nie działa, bo i tak piją. A zresztą nie wiem. Sprawdź sobie w googlach, jak wrócimy.
- Mama, ty nie wiesz? Przecież moja mama zawsze wszystko wie.
- Młody ty uważasz, że twoja mama wszystko wie?
Na krótką chwilę moja duma została mile połechtana. Tylko na krótką, bo Młody spojrzał na mnie i wypalił.
- Kiedyś to wszystko wiedziałaś… Teraz już nie. Nie wiesz na przykład, że nie powinno się odinstalowywać sterowników graficznych, bo potem gra nie działa i masz problem.
Drań… będzie mi to wypominał jeszcze długi czas :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz